LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Berisha niset drejt Fushë-Krujës

16 Nëntor 2021, 16:10, Politikë CNA
Foto/ Berisha niset drejt Fushë-Krujës

Ish kryeministri Sali Berisha është nisur drejt Fushë Krujës, ku do të mbajë Foltoren e tij të 17-të me demokratët.

Berisha shoqërohet nga disa makina, ku pritet që pas pak të takohet me demokratët e këtij qyteti.

Vetë kreu i PD në Fushë Krujë bëri me dije se do të jetë i pranishëm në këtë takim, si dhe siguroi se do të ketë një pritje madhështore./CNA.al

Lajmet e fundit nga