LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grida e skandalit erotik përballë lakuriqësisë së Ramës

16 Nëntor 2021, 10:13, Politikë CNA
Grida e skandalit erotik përballë lakuriqësisë së

Deputetja e PD, Grida Duma gjatë fjalës së saj sot në Kuvend i ka kujtuar kryeministrit Edi Rama publikimin e fotove të tij nudo.

Deputetja Duma tha se ky popull e votoi Edi Ramën për kryeministër edhe pas publikimit të fotove nudo, sepse sipas sak është një popull me vlera.

?Ky popull kur e pa foton e tij nudo e votoi për kryeministër.

Megjithëse ai vetë u traumatizua se mendoi se i iku pushteti, në fakt ky popull e votoi

E votoi se është një popull vlerash.?-tha Duma.

Ashtu sikurse e tha vetë deputetja Duma, Edi Rama lakuriqësinë e tij e kaloi me vota. Por, vetë Duma si e kaloi video-skandalin erotik?

Në fakt shqiptarët kanë parë, Ramen nudo, por dhe videon Salianji-G.D.

Kujtojmë këtu se në fillim të vitit 2018, CNA.al publikoi një video-skandal ku deputeti i PD, Ervin Salianji, fliste me gjuhë perverse nga salla e parlamentit me G.D.

Më pas mediat raportuan se G.D, ishte Grida Duma. Që në atë kohë dhe deri tani video-skandali është kaluar në heshtje nga ana e Dumës, e cila nuk ka dhënë asnjë sqarim.

Ajo nuk e ka pasur asnjëherë kurajon për të dalë publikisht dhe për të sqaruar të vërtetën se pas videos dhe inicialeve G.D fshihet ajo.

Mesa duket Rama e kaloi me vota, ndërsa Duma me heshtje.

Ç?po e mundon Gridën, Rama nudo, apo Rama me vota?/CNA.al

Kur do flasë Grida Duma për videon Salianji-GD?

CNA.al zbulon të tjera fakte të video-skandalit “Salianji-GD”

Lajmet e fundit nga