LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nxorre nga goja pisllëk të madh, mos ma trash zërin”/ Vazhdon teatri Rama-Basha

15 Nëntor 2021, 11:20, Politikë CNA
“Nxorre nga goja pisllëk të madh, mos ma trash

Vijon me përplasje  teatri Rama-Basha në Kuvend. Teksa Rama ka marrë sërish fjalën, demokratët kanë protestuar pasi ironizoi nënkryetaren e PD, Jorida Tabaku.

?Cohet sikurë ka dalë nga klubi, jo vetëm e kanë dehur por dhe e kanë rrahur. Replikë për ccfarë!

Lulzim nxorre nga goja pisllëk të madh, duke më akuzuar për fondin.

Po ta përsëris prap. Kur të them mos shko pas balonave, flas për ty, se i gjëmon balonave dhe se kupton ca flet.

Kur vjen këtu bën trimin, trash e zërin, mëso ta lëxosh buxhetin para se të recitosh?, tha Rama./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga