LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Uragani” Berisha nuk ndalet/ Ja ku do jetë “Foltorja” e radhës

15 Nëntor 2021, 09:02, Politikë CNA
“Uragani” Berisha nuk ndalet/ Ja ku do jetë

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, do të mbajë nesër foltoren e radhës në Fushë-Krujë.

Takimi do zhvillohet në kinemanë e qytetit në orën 17:00.

Berisha ka ftuar të gjithë demokratët e këtij qyteti të marrin pjesë.

?Nesër, ditën e marte me datën 16 nëntor në ora 17:00, në kinemanë e qytetit të Fushë-Krujes do mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të forte, më të hapur?.

Ftoj demokratet dhe demokratët të marrin pjesë. Vetem të bashkuar fitojmë! Sb?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga