LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do iki nga PD nëse vjen Berisha”/ Gazetari ironizon Gjekmarkajn

14 Nëntor 2021, 13:07, Politikë CNA
“Do iki nga PD nëse vjen Berisha”/ Gazetari ironizon

Gazetari Agim Xhafka ka ironizuar deputetin e PD, Agron Gjekmarkaj, i cili ka thënë se nëse kthehet Berisha, ai do të largohet nga Partia Demokratike.

Në një postim në rrjetet sociale, Xhafka shkruan se sapo bëri këtë deklaratë Gjekmarkaj, shkuan në 5 200 firmat për thirrjen e Kuvendit Kombëtar.

?Sa tha Gjekmarkaj, do iki nga PD në se Berisha zgjidhet kryetar, firmat për Kuvendin nga 4.200 kërcyen në 5.200. Po foli dhe sot besoj do kapet numri 7.000.?-shkruan Xhafka./CNA.al

Lajmet e fundit nga