LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kurioz si do drejtojë një arkitekt në Prishtinë”/ Rama uron kandidatin e LDK

14 Nëntor 2021, 21:44, Politikë CNA
“Kurioz si do drejtojë një arkitekt në

Kryeministri Edi Rama ka uruar kandidatin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Përparim Ramën  për fitoren në Prishtinë.

Përmes një postimi në Twitter kreu i qeverisë ka shprehur kuriozitetin për impaktin që do të ketë një kryebashkiak arkitekt.

Gjithashtu, Rama ka uruar të gjithë kandidatët e rinj të zgjedhur në komunat e Kosovës.

?Shumë kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues! Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga