LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"7 x 7 = 42"/ Ramës nuk i ndahet "shpirti" nga Basha

15 Nëntor 2021, 09:54, Politikë CNA
"7 x 7 = 42"/ Ramës nuk i ndahet "shpirti" nga Basha

Kryeministri Edi Rama duket se nuk i ?ndahet shpirti? nga kreu në detyrë i PD-së, Lulzim Basha.

Në pothuajse çdo seancë parlamenatre, Rama dhe Basha i kanë shprehur ?dashurinë? njëri tjetrit, edhe pse bëjnë sikur zihen.

Për më tepër, ka pasur edhe raste që ?dashuria? e tyre ka qënë aq e egër, sa kanë shkuar edhe në deklarata për ?kafshime?.

Ndërkohë, edhe në seancën e sotme parlamentare, Rama sërish i është kthyer Lulzim Bashës.

Ndërsa Rama po prezantonte buxhetin 2022, në foltoren e Kuvendit, njëri nga deputetët e PD ka replikuar nga vendi, duke folur pa mikrofon.

Por, Rama ia ka kthyer duke shigjetuar Bashën.

“7 x 7 = 42“-tha Rama, duke kujtuar një gafë të Lulzim Bashës.

Më tej, Rama sërish i ka drejtuar një mesazh kreut të PD, ndërsa tha se ?Kur shikon ëndërra në gjumë, e kupton që realiteti me gjumin nuk kanë lidhje me njëra tjetrën?./CNA.al

Dashuria e egër Rama-Basha/ Kafshime dhe erotizëm

Lajmet e fundit nga