LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këta janë futbollistët e kombëtares që mungojnë në ndeshjen me Andorrën

13 Nëntor 2021, 09:07, Sport CNA
Këta janë futbollistët e kombëtares që mungojnë

Sokol Cikalleshi dhe Klaus Gjasula me kartonët e verdhë që kanë marrë mbrëmë ndaj Anglisë e kanë mbyllur para kohe fazën kualifikuese në grup.

Të dy lojtarët janë të pezulluar për ndeshjen e radhës me Andorrën që e luajnë të hënën.

Mungesat pritet të jenë më të shumta, pasi priten edhe përgjigjet e dy të dëmtuarve, Bare dhe Kumbulla që dolën nga fusha në fillim të ndeshjes.

Dyshime ka edhe për gatishmërinë e Brojës, që mbrëmë përfundoi në tribunë.

Lajmet e fundit nga