LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zyrtari i FSHF-së shpërthen me gjuhë vulgare ndaj kritikëve pas disfatës në Angli: Shkoni mer q*huni

13 Nëntor 2021, 09:36, Sport CNA

Shpërthen zyrtari i institucionit të futbollit shqiptar, Andi Verçani. Me një koment fyes në rrjetet sociale ai shpreh revoltën për kritikat që ka marrë Kombëtarja pas humbjes 5-0 në Angli.

Një gjuhë e padenjë dhe vulgare për një person që përfaqëson zyrën për shtyp në FSHF.

?Para një muaji këta ishin heronj për të gjithë shqiptarët dhe të gjithë donin të ishin në ?AIR Albania?. Sot këta qenkan turpi i kombit. Shkonin mër q*huni.?, përfundoi Andi Verçani.

Lajmet e fundit nga