LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Soros me “agjentin” e tij në Tiranë”/ Andi Bejtja i përgjigjet Mero Bazes: Të sjell dhe foto të tjera

11 Nëntor 2021, 13:38, Politikë CNA
“Soros me “agjentin” e tij në Tiranë”/ Andi

Gazetari Mero Baze ka nxjerrë një foto të George Soros në Tiranë, në krah të cilit ndodhet gazetari Andi Bejtja.

Pas, kësaj ka reaguar gazetari Bejtja, I cili ironizon Bazen, ndërsa thekson se ?nëse mendoni se duke më nxjerrë këto foto mund të pengohet mbajtja e Kuvendit me 11 dhjetor ja u sjell vetë të gjitha vetë?.

?Ha ha ha ha a sa bukur a do thoshte Cani

E para njëherë sa i bukur paskam qënë se e kisha harru

Tjetra, unë se kam zakon me postu foto dhe të mburrem po meqë ra rasti e po ma kujtoni, për shembull kam dhe një intervistë eskluzive me një President Republikan në Shtëpi të Bardhë, kam dhe një çertifikatë nga Erazmus University, të firmosur nga Lordi Oëen si tema më e mirë per Conflicts Rezolution, se harrova kam ngrënë dhe një drekë me të, edhe foto…..

U meqë u kujtova në 98 kam takuar dhe Toni Blair në Londër, kam dhe foto mos u lodhni me e gjet se ja u sjell vetë, që mos ju lodh shumë kam takuar dhe Presidentin Kinez , kam bashkëpunuar për një kohë të gjate dhe me United Nations, kam qënë dhe i ftuar Eskluziv ne dy Samite të NATO-s, etj etj ….po ti biem shkurt në qoftë se mendoni se duke më nxjerrë këto mund të pengohet mbajtja e Kuvendit me 11 dhjetor ja u sjell të gjitha vetë….po patet ndonje foto të ngjashme vetë si këto mund tëmi dërgoni për qejf…

Nuk pranoj foto me lider lokalë…?-shkruan Andi Bejtja./CNA.al

Lajmet e fundit nga