LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltoret e Berishës/ Zbulohet qyteti që do të presë nesër liderin historik të PD

11 Nëntor 2021, 08:54, Politikë CNA
Foltoret e Berishës/ Zbulohet qyteti që do të presë

Ish kryeministri Sali Berisha, prej kohësh ka nisur lëvizjen e tij për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë dhe me të hapur.

Pas takimit me demokratët në qytetin e Lushnjes, Berisha ka njoftuar se takimi i radhës do të jetë në Sarandë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, lideri historik i PD, bën me dije se takimi do të mbahet në Hotel Mediterrane në orën 17:00.

Berisha iu ka bërë thirrje demokratëve të marrin pjesë në Foltore pasi vetëm të bashkuar mund të arrijnë fitoren.

?Njoftim.

Nesër ditën e Premte me datën 12 nëntor në ora 17:00 në qytetin e Sarandës në Hotel Mediterrane do mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të forte, më të hapur?.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Sarandës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë! Sb?, shkruan Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga