LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbyllet Foltorja në Lushnje/ Berisha zbulon takimin e radhës

5 Nëntor 2021, 17:42, Politikë CNA
Mbyllet Foltorja në Lushnje/ Berisha zbulon takimin e radhës

Është mbyllur plot entuziazëm ?Foltorja? e 14 e liderit historik Sali Berisha, e cila u mbajt në Lushnje. Ai u prit plot brohoritje dhe mbështetje nga demokratët, të cilët u shprehën të zhgënjyer nga këto 8 vite keqqeverisje të socialistëve.

Në mbyllje të foltores, ish-kryeministri u bëri thirrje të rinjve t?i bashkohen ?Foltores? së radhës, e cila do të mbahet ditën e diel në Tiranë.

Nën logon për një PD të fortë, të bashkuar dhe të hapur, Berisha ka pasur një mbështetje të zjarrtë deri tani.

Demokratët e kanë quajtur shpresë ‘Foltoren’ e tij dhe kërkojnë rikthimin në krye të PD./CNA.al

Lajmet e fundit nga