LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të dehur në timon/ Policia vë në pranga dy shoferët në Korçë

1 Nëntor 2021, 10:25, Aktualitet CNA
Të dehur në timon/ Policia vë në pranga dy shoferët

Një 42-vjeçar është vënë në prangat e policisë në Korçë, pasi duke drejtuar mjetin e tij tip “Benz”, ka përplasur një tjetër mjet dhe është larguar menjëherë nga vendngjarja. Policia është vënë në ndjekje të tij dhe pas arrestimit, shoferi i mjetit ?Benz? rezultoi se kishte drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Po ashtu në prangat e policisë së Korçës ka rënë edhe shtetasi E. P., 20 vjeç, pasi në lagjen nr. 3, u kap duke drejtuar mjetin e tij në gjendje të dehur. /CNA.al

Lajmet e fundit nga