LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Për një Parti Demokratike më të bashkuar”/ Berisha “ndez” nesër Kamzën

1 Nëntor 2021, 11:14, Aktualitet CNA
“Për një Parti Demokratike më të bashkuar”/

Foltorja e ish kryeministrit Sali Berisha vijon rrugëtimin e saj. Të martën do të ndalet në Kamzë.

Ka qenë ish-kryeministri Berisha që ka njoftuar për vendin dhe orën kur do të mbahet.

Njëherësh Berisha iu ka bërë thirrje demokratëve që t?i bashkohen Foltores me moton ?Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur.

?Nesër ditën e martë me datën 2 nëntor në orën 17:00 në Pallatin e Kulturës të Bashkisë së Kamzës do mbahet ?Foltorja? Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Kamzës dhe Paskuqanit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë?, njofton Berisha në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga