LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-Ministri i Ramës humb gjyqin me CNA.al

28 Tetor 2021, 10:46, Aktualitet CNA
Ish-Ministri i Ramës humb gjyqin me CNA.al

Pas një viti e gjysmë ka përfunduar përballja gjyqësore mes City News Albania dhe ish-Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj.

Gjyqtarja Migena Laskaj, pas fakteve të paraqitura nga avokati Saimir Visha ka vendosur të shpallë të pafajshme City News Albania dhe tashmë skandali i blerjes së makinës lukzose nga ish- Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është i provuar edhe në Gjykatë./CNA.al

“Kapter” Sandër Lleshaj reagon për makinën luksoze/ CNA.al i përgjigjet

Sandër Lleshaj, ?kapteri? me limuzinë

Skandali me BMW-në 100 milionëshe të Sandër Lleshajt/ Mjeti qarkullon pa siguracion

Skandali me BMW-në luksoze të Sandër Lleshajt/ Makina qarkullon me targa falso

Lajmet e fundit nga