LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk është Arditi/ Beniada tregon hapur kush nga djemtë e “Big Brother” i pëlqen

18 Tetor 2021, 06:08, Lifestyle CNA
Nuk është Arditi/ Beniada tregon hapur kush nga djemtë e

Një nga vajzat që bëri më shumë bujë gjatë hyrjes në shtëpinë më të famshme të momentit është Beniada.

Shpësh herë ajo është vëndosur në qendër të vëmendjes edhe për shkak se aludohet rreth pëlqimeve që ajo ka për djemtë që janë pjesë e ?Big Brother?.

Ardit është djali me të cilin ajo kalon më shumë kohë dhe mbi të gjitha ndau për më shumë se 10 ditë edhe të njëjtin krevat me të. Kujtojmë se edhe Arditi ka shfaqur pëlqim për Beniadën.

Por Beniada si duket ka pasur pëlqim për një tjetër person aty në shtëpi ndërsa për Arditin dhe Donaldin, me të cilin gjithashu është aluduar u shpreh se nuk i sheh si opsione për të kaluar marrëdhënien në një fazë të re. Si duket ajo ka pasur pëlqim per Elhaidin.

??Unë nuk jam sipërfaqësore, unë shoh karakterin. Prsh dua të them që me Elhaidin kam pasur një tërheqje nga ana e temperamentit dhe tipit që ai kishte ??,- u shpreh Beniada.

Elhaidi u eleminua nga shtëpia dhe kjo deklaratë vjen pasi ai la shtëpinë e ??Big Brother Vip??./CNA.al

Lajmet e fundit nga