LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohen emrat e personazheve VIP që do të jenë pjesë e “Big Brother”

5 Tetor 2021, 12:22, Lifestyle CNA
Zbulohen emrat e personazheve VIP që do të jenë pjesë e

Produksioni dhe stafi i ?Big Brother VIP? po bëjnë përgatitjet e fundit për emisionin i cili pritet të startojë sot në mbrëmje.

Së fundmi janë zbuluar emrat e personazheve VIP që do të marrin pjesë në Big Brother, të cilët ashtu si u tha nga producentja Lori Hoxha do jenë këngëtarë, aktorë, balerin dhe modele.

Emrat e tyre janë-  balerini i njohur  Ilir Shaqiri, Elhaid Cufi, Fifi, Arjola Demiri, Ardit Cuni, Semi Jaupaj, Romeo Veshaj, Monika Lubonja, Sabian Medini dhe mbesa e Bujar Nishanit, Beniada Nishani.

Kujtojmë se Sara Hoxha ka pohuar që ky edicion do të jetë 80 % ndryshe nga çdo format i mëparshëm./CNA.al

Lajmet e fundit nga