LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Smirusha, ju shpif jeta virtuale sepse nuk na patë dot ne”/ Shpërthen ish konkurentja e “Përputhen”

5 Tetor 2021, 13:16, Lifestyle CNA
“Smirusha, ju shpif jeta virtuale sepse nuk na patë dot ne”/

Bllokimi i rrjeteve socilale për gati 6 orë, u kthye në kryefjalën e medias orët e fundit. Menjëherë pas riaktivizimit të tyre kanë reaguar shume personazhe.

Mirëpo Aristela Leka ka bërë një reagim disi të çuditshëm. Ajo nuk ka qarë hallin e atyre që instagramin e kanë biznes me vete dhe nxjerrin të ardhura prej tij por të fansave që kanë konkurentët e ?Përputhen? dhe vipave në përgjithësi.

Me anën e një postimi në Instastory ajo ka shkruar, ?Morët vesh ju smirusha që ngelët dje pa Instagram dhe ju shpif jeta juaj e shpifur virtuale dhe sna kontrolluat dot se çpo bëjmë ne këtë ditë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga