LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E konfirmuar/ Zbulohet emri i aktores që do të jetë pjesë e Big Brother Vip

5 Tetor 2021, 13:51, Lifestyle CNA
E konfirmuar/ Zbulohet emri i aktores që do të jetë pjesë e

Big Brother Vip do të startojë sonte në orën 21:00. Para nisjes së realityshowt, janë zbuluar disa detaje rreth personazheve të famshëm që do të jenë pjesë e këtij edicioni.

Në faqen e Big Brother Albania Vip, është konfirmuar se një prej vip-ave që do të jetë pjesë, është aktorja Arjola Demiri.

Ndërkohë përflitet se se disa prej personazheve që do të futen në shtëpinë e Big Brother Albania Vip janë: Ilir Shaqiri, Elhaid Cufi, Fifi, Arjola Demiri, Ardit Cuni, Semi Jaupaj, Romeo Veshaj, Monika Lubonja, Sabian Medini dhe mbesa e Bujar Nishanit, Beniada Nishani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga