LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Lajm i fundit/ Qindra makina e demokratë e presin Berishën në Fier

21 Shtator 2021, 16:04, Politikë CNA
FOTOT-Lajm i fundit/ Qindra makina e demokratë e presin Berishën

Lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha vijon sot takimet me anëtarësinë në qytetin e Fierit.

Berisha është pritur nga qindra demokratë dhe mjete qe e shoqërojnë ish kryeministrin për në vendin ku do të zhvillohet takimi.

Nga pamjet qindra demokratë të tjerë po e presin ku do të mbahet dhe takimi. Pritet që numri i tyre të jetë edhe më i madh se takimi në Tiranë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga