LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha zbulon paktin e fshehtë Rama-Basha

21 Shtator 2021, 16:54, Politikë CNA
Berisha zbulon paktin e fshehtë Rama-Basha

Ish kryeministri Sali Berisha gjatë takimi me demokratët e Fierit, ka zbuluar planin e fshehtë të Lulzmim Bashës me Ramën që nxorri LSI në opozitë.

Do kërkoj falje sepse mijëra prej jush kanë mbështetur Bashën pse e ka mbështetur Sali Berisha. Ju garantoj që cdo gjë që keni menduar ju për të, ccdo të vërtetë që keni sjellë në zyrën time.

 Ju përveshën të dy LSI-së, pasi Edi Rama i tha ?Luli është ccun i mirë?. Zbritën në nivelin më minimal në historinë e PD-së. Dolëm shtojcë e PS-së. Del një ditë kryetari i opozitës, ish kryetari i opozitës, dhe thotë do ndryshoj kushtetutën. 

Po ku i ke votat t?i për ndryshimin e kushtetutës. Ti ke vetëm 44 vota. Si do e ndryshosh ti kushtetutën kur s?ke vota?’/CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga