LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha në Fier/ Pritet nga kryetari i degës Luan Baçi

21 Shtator 2021, 16:20, Politikë CNA
Berisha në Fier/ Pritet nga kryetari i degës Luan Baçi

Ish-kryeministri Sali Berisha kam mbërritur në qytetin e Fierit në kuadër të turit ?Foltorja?.

Duket se një tjetër deputet demokrat ka braktisur Bashën, pasi ai  është pritur nga kryetari i degës së PD Fier Luan Baci.

Për shkak të zemërimit të demokratëve, Basha është mbyllur në zyrë dhe nuk guxon të udhëtojë askund në Shqipëri për të takuar bazën e PD-së./CNA.al

Lajmet e fundit nga