LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kërcimi që "trazoi ujrat" në “Përputhen”/ Argjendi ka një mesazh për Ritvanën

20 Shtator 2021, 09:37, Politikë CNA
Kërcimi që "trazoi ujrat" në

Argjendi, konkurenti i ?Përputhen? nga kosova në një kohë shumë të shkurtër u kthye në personazhin më të pëlqyer nga publiku.

Vajza e parë që shprehu pëlqim ndaj tij ishte Ritvana me të cilen pati edhe takimin e parë.

Takimi shkoi shumë mirë, dhe u krijua ideja e një vazhdimësia mes tyre, por fakti se Argjendi ishte në preferencën edhe të vajzave të tjera brenda emissionit i trazoi paksa ujrat.

Konkretisht ishte Mikela ajo që shfaqi pëlqim ndaj tij dhe Argjendi nuk nguroi tja kthente këtë pëlqim si edhe të flirtonte hapur me atë. Kërcimi midis tyre ishte edhe “molla e sherrit”.

Si duket kjo nuk u mireprit nga Ritvana, e cila së fundmi është distancuar nga Argjendi.

Ky i fundit ka bërë një reagim në lidhje me këtë fakt. Në një postim në Instastory ai shkruan, ?Kur të kthehen, mos harro si ikën?. Kjo duket se është një mesazh dedikuar Ritvanës e cila siç e përmendëm është ftohur ndaj tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga