LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Likja që do të bëhej Avni Rustemi”/ Ish- kreu i PD i çjerr maskën Presidentit

20 Shtator 2021, 07:31, Politikë CNA
“Likja që do të bëhej Avni Rustemi”/ Ish- kreu i PD i

Ish kreu i PD-së, në Kukës, Ibsen Elezi, ka komentuar ?zbutjen? e Presidentit Ilir Meta përballë Qeverisë por edhe kreun e PD ?së Lulzim Basha që hesht për skandalet e Qeverisë.

Sipas të njëjtit, e keqja nuk janë turmat dhe militantët por servilët intelektualët që i mbështesin këta të dy.

?E keqja nuk janë turmat dhe militantët, sesa servilë dhe debilë intelektualët që i mbështesin këta.

Likja që betohej se do bëhej Mic Sokol e Avni Rustem, dhe se më parë këpuste duart se të dekretonte Ramën nëse vidhte votat, e kaloi ylberin?, shkruan Elezi në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga