LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Me kë jeni me Berishën apo me SHBA-në?”/ Paloka: Mos i pyesni demokratët

19 Shtator 2021, 12:48, Politikë CNA

Deputeti i PD-së, Edi Paloka, njëherësh kreu i Këshillit Kombëtar në selinë blu, me anë të një postimi në rrjete sociale ka reaguar për pyetjet që bëhet rëndom në sondazhe, apo në koridoret e politikës se ?me keni jeni me Berishën apo SHBA-në?.

?Shoh që së fundmi është hedhur e qarkullon një pyetje nëpër rrjetet sociale , herë në formë sondazhi e herë si ftesë për debat : Me kë jeni , me Sali Berishën apo me SHBA?

Mos ju bëni demokratëve pyetje të tilla se janë të shëmtuara?! Lërjani Ramës dhe lëtyrësave të tij këto diversione?, shkruan Paloka.

Ky i fundit, pas vendimit anti-statutor të kreut të PD-së, Lulzim Basha është parë në krah të Berishës, në të gjitha lëvizjet e ish kryeministrit, si në Kuvend apo edhe aktivitetin ?Foltore me demokratët?./CNA.al

Lajmet e fundit nga