LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga Astrit PATOZI/ AS LULI NUK KA ZGJEDHUR AMERIKËN DHE AS KJO E FUNDIT BASHËN

19 Shtator 2021, 16:12, Politikë CNA
Nga Astrit PATOZI/ AS LULI NUK KA ZGJEDHUR AMERIKËN DHE AS KJO E FUNDIT

Lajmet e fundit nga