LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ndihem e burgosur"/ Psikologia e Caroline: Më rrëfeu se donte të ndahej nga Babis

20 Korrik 2021, 19:01, Kosova & Bota CNA
"Ndihem e burgosur"/ Psikologia e Caroline: Më rrëfeu se

Detaje të tjera janë zbardhur nga vrasja e 20-vjeçares, Caroline Crouch nga bashkëshorti i saj i cili u përpoq ta mbulonte vrajsen përmes një skeme grabitjeje.

Psikologia e 20-vjeçares, Eleni Mylonopoulou ka zbuluar se Caroline i ka treguar se donte të divorcohej.
Sipas psikologes, Caroline dhe Babis kishin ndjekur 20 seanca këshillimi me të duke treguar se çfarë i kishte thënë ajo në takimin e tyre të parë.

Mediat greke bëjnë me dije se psikologia ka thëne se Babis fillimisht ka folur për depresionin e Caroline pas lindjes.
Kur ai u largua nga zyra dhe takimi vazhdoi pa praninë e tij, Caroline i ka thënë se donte të divorcohej dhe kërkoi ndihmë duke u shprehur se ndihej e ‘burgosur’ nga 32-vjeçari.

Kujtojmë se pas vrasjes Babis Anagnostopoulos më pas shpiku një skenar grabitjeje për të kamufluar vrasjen duke bëre jehon edhe në mediat ndërkombëtare. Por në fund rezultoi se 20-vjeçarja britanike u mbyt për vdekje me një jastëk./CNA.al

Lajmet e fundit nga