LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po ta marr Çimin do qash”/ Plas mes Stelës dhe Linditës

29 Qershor 2021, 17:06, Lifestyle CNA
“Po ta marr Çimin do qash”/ Plas mes Stelës dhe

Takimi i Linditës dhe Dashit ka krijuar shumë debate dhe diskutime. Shumë prej konkurrentëve nuk e besojnë aspka se pëlqimi që ka Dashi për Linditës është i vërtetë.

Ata janë shprehur se Dashi është futur në Përputhen vetëm përtëmarrë famë qe mund t?i shërbejë në biznesin e tij si stilist.

Stela ka hskuar më tej duke aluduar se Lindita dhe Dashi kanë bërë pakt që Dashi të futej në Pëpruthen 40 + dhe ta ngacmonte në lidhje me Çimin.

Këtu është mometni ku Lidnita dhe Stela kanë debatuar. Lindita është shprehur se është shumë keq ajo që i bën Çimi, që në sy të saj flet për të.

Ndërkaq Lindita është shprehur se mund t?ia marrë Çimin por ka frikë se mos e bën të qajë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga