LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë keq, po bija në depresion

29 Qershor 2021, 16:54, Lifestyle CNA
E tradhtoi partneri/ Konkurrentja e Përputhen: E përjetova shumë

Lindita ka rrëfyer histoirnë e dashurisë me ish partnerin e saj me të cilin bashkësjetoi prej 10 vitesh.

Ajo ka treguar se ish partneri e kishte tradhtuar dhe e kishte përjetuar shumë keq ndarjen nga ai, saqë për pak sa nuk kishte rënë në depresion.

?Po arrija deri në depresion. Duke njohur personin që kisha në krah dhe e kuptoja se diçka nuk shkonte. Këtu në Shqipëri është i ekzagjeruar materializuar. Këtu vajzat të shohin nga ana material.Erdhem këtu dhe hapem aktivitete tona por shikoja që ishte difernet i ftohtë, e zbulova e kuptova dhe pashë që nuk ishte personi që unë po kërkojë. Nuk e mendoja se një ditë do të dilja nga ajo në situatë. Nuk e shikoja asnjë mashkull?, shprehet Lindita./ CNA.al

Lajmet e fundit nga