LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sa ke tortën ke fatin”/ Arjani “thumbon” Mevlanin për Ledjanën

25 Qershor 2021, 08:43, Lifestyle CNA
“Sa ke tortën ke fatin”/ Arjani “thumbon” Mevlanin

Arjan Konomi është pëlqyer shumë nga publiku si opinionist i programit Përputhen. Mevlani gjithashtu ka qenë një ndër konkurentët më të komentuar të këtij edicioni.

Pas përfundimit të programit konkurentët kanë nisur ture në vende të ndryshme. Ditën e djeshme ata kanë qenë në Ulqin.

Në ditën e ditëlindjes së tij Mevlani ka zgjedhur ta festojë me ?përputhen?. Gjatë darkës stafi i ka bërë një ëmbëlsirë të vogël sa për ti fryrë qirinjëve.

Arjani nuk I lë shakatë edhe në këto raste ku i thotë Mevlanit se kjo torta është sa fati që ai ka. Duke hedhur këtu edhe kunja Ledjanës me të cilën Mevlani ka pasur një lidhje dashurie.

Mevlani dhe gjithë të tjerët e kalojnë me sportivitet situatën duke krijuar të qeshura./ CNA.al

Lajmet e fundit nga