LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

21 Qershor 2021, 14:50, Lifestyle CNA
“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të pëlqyer dhe komentuar të përputhen. Ai është diskutuar shumë edhe për lidhjen e tij me Ledjana Prenga.

Mevlani e ka shprehur publikisht pëlqimin ndaj saj edhe pasi deklaruan se mardhënia e tyre ka marrë fund.

Së fundmi i ftuar në një emision në Kosovë ai është shprehur se vërtet e ka pëlqyer Ledjanën dhe se nëse do të kthehej pas në kohë nuk do ti bënte të njëjtat gabime.

?Unë zgjodha Ledjanën se doja ta njihja pak më shumë, edhe unë e kam pëlqyer me të vërtetë nuk kam pse ta mohoj. Nëse do kthehesha pas nuk do të bëja të njëjtat gabime?, është shprehur Mevlani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga