LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina Kthella çmend ndjekësit/ Tregon format “bombë” me bikini

21 Qershor 2021, 13:12, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella çmend ndjekësit/ Tregon format

Kejvina Kthella është padyshim një nga modelet më seksi dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bjondina bukuroshe ka rritur temperaturat teksa ka publikuar një foto në Instagram ku shafqet me bikini.

Vëmendjen e të gjithëve e kanë marrë format e saj bombastike.

Kejvina ka pozuar me bikini ngjyrë pink e mbështetur pas një peme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga