LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Llapaqen, po ato koncesione që merr ti me ilaçe sa kosto kanë”/ Petrit Vasilit i bie maska

18 Qershor 2021, 07:35, Politikë CNA

Petrit Vasili, i cili në zgjedhjet e 25 Prillit arriti të merrte vetëm 300 vota në Tiranë, pra shumë larg mandatit të deputetit, shfaqet në rrjete sociale si i shqetësuar për të ardhmen e qytetarëve.

Vasili, të cilët qytetarët  i dhanë goditjen finale në zgjedhje, po tenton të tregojë se është i shqetësuar për plehrat, për inceneratorët.

Nëse vërtet do të ishte kaq i shqetësuar nuk do të kishte heshtur deri më tani, por duke dashur t?i serviloset kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit dhe Presidentit Ilir Meta, që t?i bëjnë një vend të Kuvend, shkruan herë pas here në rrjete sociale, duke u hequr si i rebeluar.

Kanë qenë qytetarët që ia kanë plasur në fytyrë servilizmin me anë të komenteve, që kanë shpëtuar pa u fshirë në rrjetin e tij social.

?Sa llapaqen je bërë, nga doktor na dole ekonomist.. O Vasil po ato koncesione që merr ti me ilaçe sa kosto kanë?..?, shkruajnë qytetarët, të cilët i kërkojnë llogari për koncensionet e tij./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga