LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çohu në këmbë”/ Bujar Nishani apel demokratëve

18 Qershor 2021, 07:08, Politikë CNA

Ish Presidenti dhe kreu i Këshillit Kombëtar të PD, Bujar Nishani, me anë të një thënie të Volterit, ka përçuar një mesazh me thirrje për reagim.

Nishani i cili ka dhënë alarmin se demokratët janë tradhëtuar nga Lulzim Basha dhe se ky i fundit ka marrë peng Partinë e Demokratike, ka bërë thirrje për t?u çuar në këmbë.

?Çohu në këmbë, thuaji mendimet e tua, deklaroje të vërtetën tënde që të gjithë të mund të ndajnë. Ji i guximshëm, shpalle atë kudo: Jetojnë vetëm ata që guxojnë?, shkruan Nishani në rrjetet sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga