LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama publikon pamjet nga stadiumi i Kukësit/ Bën premtimin e radhës

18 Qershor 2021, 06:19, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje nga punimet në stadiumin e Kukësit.

Sipas Ramës po punohet me ritme të shpejta që në Shtator stadium të jetë gati me kushte dinjitoze.

 ?Mirë mëngjes  dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit, që në shtator të jetë gati me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit, ju uroj një ditë të mbarë?, shkruan Rama në rrjete sociale.

Lajmet e fundit nga