LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO-WOW/ Morena Taraku ngre temperaturat me pozën seksi

22 Prill 2021, 13:01, Lifestyle CNA
FOTO-WOW/ Morena Taraku ngre temperaturat me pozën seksi

Këngëtarja Morena Taraku është shumë e njohur për fotot e saj provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Taraku, së fundi ka ndarë më ndjekësit një nga fotot më seksi të saj.

Morena shfaqet me bikini minimaliste duke treguar linjat e saj perfekte dhe duke ngritur temperaturat në rrjet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

 

A post shared by K I N G M T ? (@morenataraku)

Lajmet e fundit nga