LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“I urren”/ Fjoralba Ponari zbulon çfarë nuk i pëlqen partnerit të saj

22 Prill 2021, 10:49, Lifestyle CNA
“I urren”/ Fjoralba Ponari zbulon çfarë nuk i

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Prej kohësh ajo është në një lidhje dashurie dhe shpesh zbulon detaje nga jeta private.

Ponari është aktive në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme, ndryshe nga partneri i saj.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastory ku shfaqet pranë partnerit, Ponari zbulon detajin.

Ajo ka treguar se partneri i saj urren të bëjë foto./ CNA.al

Lajmet e fundit nga