LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së njohur

14 Prill 2021, 08:30, Lifestyle CNA
Poza tunduese me bikini/ Fotot më joshëse të modeles së

Amanda Diaz është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja jeton prej vitesh ndërmjet Los Angelos dhe Miami.

Ajo është shumë e njohur në rrjetet sociale për stilin e saj të jetesës. Bukuroshja reklamon veshje të markave të ndryshme. Amanda dhuron poza shumë të nxehta me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga