LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këtë nuk e prisnim/ Juli i bën kërkesën e papritur Teas

13 Prill 2021, 13:53, Lifestyle CNA
Këtë nuk e prisnim/ Juli i bën kërkesën e papritur Teas

Tea Trifoni ka qenë një nga konkurrentet më të përfolura dhe më të ndjekura të Përputhen.

Ndarja nga Bearti, e gjithë loja me Andin brenda Përputhen, rrëmbeu të gjithë vëmendjen e publikut dhe pati shumë nga ata që e paragjykuan.

Por ka dhe nga ata që e kërkojnë rikthimin e saj në Përputhen. Dhe njëri prej tyre është Julian Lala.

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në rrjetet sociale ajo ka publikuar pyetjen e Julit, i cili i drejtohet: “Do futeshe prap?”

?Pse s?të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli??, ka qenë përgjigjia e Teas./ CNA.al

Lajmet e fundit nga