LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bombat” Kardashian-Jenner nisin pushimet/ Ndezin rrjetin me pozat seksi

1 Shkurt 2021, 11:18, Lifestyle CNA
“Bombat” Kardashian-Jenner nisin pushimet/ Ndezin rrjetin me pozat

Larg stresit dhe larg lajmeve që po qarkullojnë për jetën e tyre private, motrat Kardashian-Jenner kanë vendosur të bëjnë disa ditë pushime pranë pishinës dhe detit.

Bombat e Instagramit kanë pushtuar rrjetin me fotot seksi me bikini. Format e tyre të rrumbullakosura kanë tërhequr gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Kim duket super në formë pasi duhet të kujtojmë se po kalon një periudhë të vështirë. Ajo po divorcohet me bashkëshortin e saj prej 6 vitesh dhe babain e 4 fëmijëve të saj, Kaney West.

Kim tregon format e saj bombë dhe tregon se vetëm po e shijon momentin.

Nga ana tjetër Kourtney Kardashian e cila ka qenë në qendër të vëmendjes për zënkën me motrën e saj Kim dhe thashethemet për lidhjen e saj me një vajzë 21 vjeçare.

Kylie Jenner shfaqet si një bombë e vërtetë mes lajmeve që po përpiqet të rregullojë marrëdhënien me ish partnerin e saj.

Khloe Kardashian gjithashtu ka publikuar disa foto nga pushimet ku duket mjaft në formë. Thuhet se ajo i ka dhënë një tjetër mundësi ish partnerit të saj pasi e tradhtoi me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordan.

Kendall vijon të shijojë si gjithnjë diellin, ku shfaqet duke marrë rreze.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga