LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kam ardhur për ju çuna”/ Kush është konkurrentja e re e Përputhen që rrëmbeu vëmendjen e djemve

1 Shkurt 2021, 09:57, Lifestyle CNA
“Kam ardhur për ju çuna”/ Kush është

Jasmina Kadriu është konkurrentja më e re e emisionit ?Përputhen.? Ajo është me origjinë nga Dibra dhe kishte pasion makina e shpejta.

?Kam ardhur për ju çuna, dhe pse jo të trazoj ujërat?, tha ajo. 23 vjeçarja tregoi se studion për ?Marrëdhënie Ndërkombëtare dhe Dimplomaci?, ndërsa për momentin kishte lënë në pauzë gjithçka për të ardhur në emision

Ajo tregoi se duke I parë nag erkani dy djemtë që i kishin pëlqyer më shumë ishin Riniani dhe Elvisi.

Jasmina u shpreh se në një lidhje dahsurie kërkon shumë vëmendje dhe shumë dashuri.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga