LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ej zogu kujdes me mu lale”/ Fifi tregon për "përleshjen" me Ermal Mamaqin

31 Janar 2021, 09:35, Lifestyle CNA
“Ej zogu kujdes me mu lale”/ Fifi tregon për

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Fifi, si asnjëherë më parë është bërë pjesë e lojës Paintboll.

Nëpërmjet gjuajtjeve tek personazhet e njohur ajo ka zbuluar shumë detaje rreth jetës së saj private si dhe përleshjen që ka patur me Ermal Mamaqin kur ka qenë pjesë e emisionit të tij si këngëtare.

E pyetur se cilit nga personazhet i ka thënë Ej zogu kujdes me mu lale, ajo ka qëlluar foton e Ermalit duke treguar dhe arsyen.

?Unë kam qenë pjesë e ?Xing me Ermalin?, kam qenë këngëtarja e parë e bandës së ?Xing me Ermalin?. Edhe e kemi pasnjë përleshje të vogël dhe në moment që kam menduar unë që po më prek aty ku s?duhet i kam thënë kujdes me mu lali, i kam mbledh senet e kam ec. Jemi në rregull tani me Ermalin?, tregon Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga