LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sindi, e virgjëra e Përputhen

30 Janar 2021, 15:54, Lifestyle CNA
Sindi, e virgjëra e Përputhen

Sindi Loci, ishte violinistja e cila tërhqoi vëmendjen e të gjithëve me deklaratën e saj. Ajo shprehu në ekran se nuk kishte patur asnjëherë marrëdhënie intime me një mashkull, dhe kjo deklaratë e saj u komentua pafund si nga konkurrentët brenda në “Përputhen” ashtu edhe nga publiku i gjerë jashtë.

Duke u ndierë gjithnjë e provokuar dhe e gjykuar për këtë deklaratë të saj, Sindi pati një përlasje shumë të fortë me njërën prej konkurrentëve, Melisën, ku në debat e sipër, u shpreh se Melisa shkonte me të gjithë djemtë për një kafe.

Përveç kësaj Sindi pati një debat shumë të ashpër në studio me Anën 1, e cila vazhdimisht e injoronte duke i testuar durimin dhe përqeshur për shkak të deklaratës së saj se mes Anës dhe Arjonit ajo zgjodhi të besonte Arjonin për fotografin në shtrat që bëri xhiron e rrjetit.

Ajo gjithashtu ësht ëkomentuar për takimet e saj me djemtë, ku duket se ka ngecur mes Atdheut, Muratit dhe së fundi Elvisit, me të cilin së fundi po përflitet  se është në një lidhje dashurie./ CNA.al

Lajmet e fundit nga