LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mistrecja e Beratit” që ndezi debate të forta në Përputhen/ Kjo është Ana Kauri, vajza që çmendi djemtë

31 Janar 2021, 10:53, Lifestyle CNA
“Mistrecja e Beratit” që ndezi debate të forta në

Ana Kauri , 26 vjec? nga Berati, është një tjetër konkurrente e cila ndezi shumë debate në “Pëpruthen”. Ajo ka mbaruar studimet e larta për Infermieri dhe hyri në emision për të gjetur dashurinë e saj.

Me natyrën e saj të drejtëpërdrejtë dhe koketë ajo bër për vete disa nga djemtë. Afrimitetin më të madh e pati me Arbërin dhe Fationin, të cilët tashmë nuk janë më pjesë e emisionit.

Ana ka patur shumë debate me Melisën, të cilën e quajti një femër të lehtë për shkak të afrimitetit të shumtë që pati me djemtë në takime.

Gjtihashtu është treguar gjithnjë skeptike në lidhje me dashurinë e Tea dhe Andit dhe shpesh herë i ka qujatur aktorë dhe se po mashtorjnë njerëzit me dashurinë e tyre fallco.

Ajo pati gjithashtu një debat shumë të fortë me Arbërin, i cili deklaroi se Ana i kishte premtuar se do të dilte çift me të nga Pëpruthen.

Një pikë tjetër për të cilën u komentua pafund në rrjet ishte ndërhyrje që bëri në buzë. Në rrjet pati shumë meme për buzët e saj pasi shumë prej ndjekësve nuk iu pëlqeu ndryshimi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga