LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Andi, “aktori” i Përputhen/ Djali që i bindi të gjithë për lidhjen e shtirur me Tean

31 Janar 2021, 15:22, Lifestyle CNA
Andi, “aktori” i Përputhen/ Djali që i bindi të

Andi Shehu ishte një nga djemtë më të komentuar dhe të preferuar nga vajzat. Që me hyrjen e tij të parë në emision tërhoqi vëmendjen me pamjen dhe artikulimin e tij.

U përzgjodh pothuajse nga të gjitha vajzat por për shkak të zgjedhjes së tij përfundimtare në emision u quajt aktor.

Andi ishte djali që realizoi shumë takime me Tean, një tjetër personazh i pëlqyer dhe i komentuar nga ai emision.

Në një nga episodet ai mori guximin dhe tregoi se nuk ishte aktor,se ishte aty vetëm për Tean dhe e njëjta gjë u tha dhe nga ajo.

I gjithë publiku donte ti shihte bashkë, dhe ata iua plotësuan dëshirën, dolën bashkë si çift nga emisioni, por jo të dashuruar, tashmë sipas tyre të detyruar.

Madje ndanë dhe llokumet natën e fundit të tyren në Përputhen Prime.

Vetëm pak ditë pas daljes së tyre, dolën zbuluar se ata jo vetëm që nuk ishin çift por që Tea është në një lidhje dashurie me një tjetër ish konkurrent, Beart Rexhepin.

Vetëm pak ditë më parë dolën fotot ku ajo po puthej me Beartin. Më pas Andi reagoi duke thënë se ishin detyruar të dilnin me se s?bën çift nga emisioni./ CNA.al

Lajmet e fundit nga