LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Vazhdoj të bie pa dëshirë”/ Luana tregon si i humbi 10 kilogramë brenda një kohe të shkurtër

31 Janar 2021, 14:05, Lifestyle CNA
“Vazhdoj të bie pa dëshirë”/ Luana tregon si i humbi

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Mbrëmjen e kaluar u transmetua dhe episodi i fundit i sezonit të katërt të “Shiko Kush Luan”.

Vetë moderatorja u bë pjesë e një prej lojërave, ku nëpërmjet tabelës ku shkruhet “e kam bërë”,” se kam bërë”, ajo do tu përgjigjej pyetjeve të bëra nga kapitenët e katër sezoneve.

Gjatë intervistës ajo zbuloi se për shkak të orëve të gjata në punë dhe stresit që ka përjetuar në këtë vit pandemik, ka humbur 10 kilogramë.

?Unë e kam stresin me të dobësuar. Këtë sezon jam dobësuar shumë, sepse ka qenë një nga më të vështirët, por fatmirësisht më i suksesshmi në ?Shiko kush luan?. Dhe kam humbur nga vjet, sivjet, plot 10 kile. Por kam përshtypjen se edhe pandemia, fakti që po qëndronim në shtëpi ka ndikuar, sepse aty fillova mora këtë pjesën e dobësimit dhe nuk po ndalem më, vazhdoj të bie pa dëshirë?, u shpreh Luana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga