LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ndihem e lumtur dhe e çliruar"/ Tea tregon kush i publikoi fotot me Beartin

1 Shkurt 2021, 07:54, Lifestyle CNA
"Ndihem e lumtur dhe e çliruar"/ Tea tregon kush i publikoi

Ish konkurentja e “Përputhen”, Tea Trifoni ka treguar sot përmes një video gjithë historinë e saj lidhur me fotot e publikuara në rrjet ku shfaqet duket u puthur me Beartin.

Tea tregon se ato foto i kanë publikuar vetë ata me qëllim që të zbulohej e vërteta dhe të vazhdonin jetën e tyre siç ata donin.

?I publikuam ne ato foto me qëllim, sepse pavarësisht reagimit që do të merrnim, pavarësisht ofendimeve, kërcënimeve edhe pëer hir të sinqeritetit ndaj publikut jemi duke u dënuar publikisht. Ndihem e lumtur dhe e çliruar që më në fund do e jetojmë jetën tonë ashtu sic duam ne?, thotë Tea.

Lajmet e fundit nga