LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Trup perfekt dhe poza tunduese/ Kjo është modelja që provokon me fotot e saj

1 Shkurt 2021, 09:10, Lifestyle CNA
Trup perfekt dhe poza tunduese/ Kjo është modelja që provokon me

Kristy Chan është një nga influencueset më seksi të rrjeteve sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan fotot e saj më provokuese.

Kristy publikon shpesh foto ku tregon pikën e saj më të fortë, të pasmet.Gjithashtu preferon më së shumtë të pozojë vetëm me bikini apo të brendshme seksi.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më provokuese të momentit të Kristy Chan./ CNA.al

Lajmet e fundit nga