LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama publikon foto nga COVID-4 dhe bën apel/ Kjo luftë fitohet vetëm duke bërë secili të vetën

24 Nëntor 2020, 07:56, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga spitali Covid 4 për të cilin thotë se ështëg ati me gjithçka që duhet.

Nga ana tjetër Rama u bën apel qytetarëve që të jenë të kujdesshëm duke theksuar se kjo luftë mund të fitohen nëse secili jep kontributin e tij.

“Spitali COVID 4 është gati me gjithçka duhet në vijën e zjarrit, por ju lutem kujdesuni për veten e të tjerët, sepse kjo luftë ku ne s’do të lemë asgjë mangut, deri në fund, fitohet vetëm duke bërë secili të vetën. Dhe mbi të gjitha, të shmangim çdo dalje nga shtëpia që nuk është e domosdoshme”, shkruan Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga