LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me foton me Leonard Kokën

22 Nëntor 2020, 21:49, Aktualitet CNA
Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me

Situata e rëndë që është krijuar në vendin tonë ka bërë që organizimet festive të anulohen. Personazhet publike çdo ditë bëjnë thirrjeqë qytetarët të respektojnë masat, por duket se vetë janë të parët që i shkelin dhe këtë na e kanë treguar grumbullimet dhe festat e tyre.

Festa e ditëlindjes së aktorit Bes Kallaku u kthye në një gjobë, që duhet të paguajnë të gjithë të ftuarit që morën pjesë. Të shumtë ishin emrat e njohur që morën pjesë në 35-vjetorin e aktorit, duke nisur që nga politikanë e deri tek këngëtarë dhe aktorë.

Për këto gjoba ka reaguar edhe vetë aktori, i cili ironizon mediat dhe policinë për lajmet e raportuara dhe për gjobat.

Bes Kallaku ka publikuar një foto me Leonard Kokën, vëllain e Lefter Kokës dhe thotë se kanë harruar se ka qenë dhe ai i pranishëm në festë.

?Faleminderit që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes?, shkruan aktori./ CNA.al

Ditëlindje në kohë koronavirusi/ Gjobitet lokali ku festoi Bes Kallaku

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani

Lajmet e fundit nga